Team The Hunger Project Nederland

Evelijne Bruning
Disruptive Dynamics
LinkedIn

evelijne@thehungerproject.nl

Jouwert van Geene
Director Explosive Opportunities
LinkedIn

jouwert.vangeene@thp.org

Marjon van der Does
Finance & Administration
LinkedIn

marjon@thehungerproject.nl

Annemarie van Ravesteyn
Office Manager
LinkedIn

annemarie@thehungerproject.nl

Catelijne Mittendorff
Impact Broker
LinkedIn

catelijne@thehungerproject.nl

Suzanne Hoeksema
Impact Broker
LinkedIn

suzanne@thehungerproject.nl

Lavender Lindhout
Impact Broker
LinkedIn

lavender@thehungerproject.nl

Judith Mathijssen
Impact broker
LinkedIn

judith@thehungerproject.nl

Mirjam Wulff
Sparkle Queen
LinkedIn

mirjam@thehungerproject.nl

Elleke van Reuler
Sparkle Princess
LinkedIn

elleke@thehungerproject.nl

Ineke van der Vliet
Backbone Fundraising
LinkedIn

ineke@thehungerproject.nl

Jethro Kleibeuker
Backbone Global Finance
LinkedIn

jethro.kleibeuker@thp.org

Hilke Jansen
Connector
LinkedIn

hilke@thehungerproject.nl

Marije van Zomeren
Connector
LinkedIn

marije@thehungerproject.nl

Bestuur

Jouwert van Geene en Evelijne Bruning
vormen als tweekoppige directie samen het bestuur van The Hunger Project.

Bekijk de personeelswijzer